Jak probíhá sezení:

Individuální sezení začíná rozhovorem o problému, který klient řeší. Člověk je obvykle schopen velmi dobře popsat, co ho trápí, co se mu nelíbí, co mu ostatní „způsobují“. Někdy ale bývá obtížnější ujasnit si, co přesně si ve svém současném životě přeje změnit ze svého úhlu pohledu, co by chtěl vidět a CÍTIT jinak…

Probereme situace a najdeme spolu "smyčky chování", které se v souvislosti s problémem spouští. Ve kterých vztazích a v přítomnosti kterých osob se to děje. Často nás příběh ze současnosti zavede i do dětství.

Poté zaměříme pozornost na vytoužený stav mysli. To znamená, co by v životě nastalo, kdyby problém přestal existovat. Co všechno by se změnilo a co nového by to do života přineslo. Je nutná aktivní spolupráce klienta. Společně hledáme směr, kterým se vydat k hledání řešení.

Během konzultace používáme kineziologický = svalový test, což je biologická zpětná vazba těla. Svaly při stresu „nedrží“ a povolují. Díky tomuto svalovému testu zjistíme konkrétní emocionální blok a stres, které jsou propojené s tématem. A zjistíme také konkrétní věk, kdy se daný model chování spustil. Tento příběh z minulosti propojíme s Barometrem chování, díky kterému najdeme konkrétní projev zablokované emoce v našem chování. Pracujeme s vědomím, podvědomím i tělem. Často dojde k uvědomění souvislostí příběhu z minulosti se současným tématem, které klient řeší.

Pomocí různých velmi účinných technik metody One brain, uvolníme napětí z těla, mysli a duše. Používáme jemné dotyky a cvičení směřující k rovnováze aktivity obou mozkových hemisfér, pracujeme i s meridiány, světlem, barvami, různými body na těle i s esencemi. Prolomením vzorce chování ulevíme a umožníme opět vnímání VOLBY a umožníme znovunalezení jednoty těla, mysli a ducha. 

Cena a podmínky sezení

 • Cena za jedno sezení
  Dospělí 1900 Kč
  Děti 1300 Kč

 • Cena za balíček sezení
  Ti, kteří jsou motivováni na sobě pracovat pravidelně a preventivně, mají možnost zakoupit si balíček s platností jeden rok.
  3 sezení za 5000 Kč

 • Platba
  Předem převodem na účet.
  Číslo účtu: 2263329018/3030
  (do zprávy prosím napište Vaše jméno a datum sezení)

 • Storno
  Dohodnuté sezení můžete bezplatně zrušit do 48 hodin před domluveným termínem. Při zrušení 24 h před setkáním je Vám účtován storno poplatek ve výši 50% ceny sezení a zbytek částky je Vám vrácen na účet. V případě rušení méně než 24h před sezením či v den sezení je účtována plná částka.
  Je možné v době sezení absolvovat alespoň telefonickou či on line konzultaci v ceně sezení, pokud to Váš stav či situace dovoluje.

 • Online konzultace
  Cena je 600 Kč/h (do 10 minut zdarma)
  Baliček 10 konzultačních hodin s platností 1 rok lze zakoupit za 5000 Kč.

Často kladené dotazy:

Objednat se lze telefonicky v pracovní dny 9-19h. Pokud se mi nedovoláte, napište mi sms, ozvu se Vám zpět, jakmile to bude možné.

Zpravidla okolo 2h

Sezení probíhá v příjemné pracovně na adrese Rašínova 2 ve středu Brna v 3. patře.

Na každou změnu v životě je potřeba energie. Proto je vhodné, aby na sezení člověk nebyl po neprospané noci, probíhalo u něj akutní onemocnění a on byl léčen antibiotiky, chemoterapií či radioterapií, byl čerstvě po operaci či očkování nebo v půstu. Není vhodná ani kombinace s jinou nedávno absolvovanou alternativní technikou. A není možné pracovat s klienty ve vážném fyzickém či psychickém stavu a pokud jsou léčeni psychofarmaky.

Po sezení je vhodné mít v rámci možností klidný zbytek dne. Projevení nové změny potřebuje určitý čas, zpracování trvá zhruba 21 dní. Můžete si z odbloku odnášet doporučení posilovacích technik na doma, které pomohou k ukotvení nové rovnováhy.

Jsou jedinci, kterým k řešení jednoho konkrétního problému stačí jedno sezení. A na další přijdou až když řeší něco "dalšího". Většinou je třeba počítat, že se sezení mohou opakovat. Jedno umožní posun, pocit úlevy, odkryje "vrstvu" a ukáže nový pohled, kudy může cesta pokračovat dál. K projevení změny do každodenního života je potřeba nejméně 21 dní. Je přínosné být k sobě laskavý a dopřát si čas. Proto není vhodné další sezení dříve než za jeden měsíc.

Ano, metoda je jemná, vhodná i v těhotenství.

Kineziologické sezení metodou One Brain lze u mne absolvovat pouze osobně. Nabízím možnost telefonické či online konzultace mezi jednotlivými sezeními.

© Volbou k síle - Petra Novotná (2022)

Made with ‌

WYSIWYG HTML Editor