Reference

"Na kineziologii k Petře jsem začala chodit na doporučení mé švagrové. Ač by se zdálo, že ve 20 nemá mladý člověk žádné starosti a problémy, já jsem se po sletu určitých životních situací dostala do bodu, kdy jsem nevěděla, jak se mám odrazit. Uvědomila jsem si, že pokud začnu své potíže řešit brzy, později mi za to mé starší já poděkuje. A zpětně zatím s odstupem pár měsíců od prvního sezení děkuji sobě, ale hlavně Petře, protože její práce mi jednoznačně zlepšuje život a výsledky vidím každý den"
Karolína H., studentka VŠ

„Petru jsem poznala ještě před tím, než se začala zabývat kineziologií. Po několika setkáních bylo zcela zřejmé, že jde o výjimečnou ženu. Když pak začala s kineziologií, poprosila jsem ji o pomoc, jakmile začala přijímat klienty v rámci kineziologické praxe. Podařilo se mi "rozseknout" jeden dlouhodobý problém v okruhu nejbližší rodiny. Po terapii přišlo uvolnění, pocit lehkosti a uvědomění si, že mám volbu. Byl to pro mně důležitý moment v životě, odpoutání se od života, ve kterém jsem se cítila svázaná, začátek nové životní etapy."
Jana D., magistra farmacie a maminka 2 dětí

„Na kinezce jsem byla po několikáté a opět mne nezklamala. Je to pro mne metoda, která trefí" hřebík na hlavičku ", prostě odhalí aktuální zdroj problému. A přitom je velice jemná, trošku pro logika záhadná, ale krásně ulevující. U mne jsou to vždy slzy úlevy. Z destruktivního myšlení umí "opravit" zažitý program na konstruktivní, a to je nesmírně praktické do života. Řekla bych otevřeně, že touhle programovou změnou mi dělá život lepším, krajším. A Peťa je v tomto procesu supr terapeut a co jsem měla možnost srovnat, tak již i velký profík. Když potřebujete pořešit problém ve svém nitru, najít ho, zvědomit si ho a poléčit ho, je tato metoda právě pro vás. A já děkuji, že mi již opakovaně tak pomohla:)“
Slávka K., lékařka a masérka

„Jediné sezení, které jsem u vás měla, bylo příjemné, překvapující (metody atd.) a ve finále i přineslo kýžené ovoce v jednom ze směrů, který jsem potřebovala vyřešit. ( zážitek z dětství ve školce).“
Jiřina K., vedoucí expedice

„Peťa Novotná je skvělá! V kineziologii, kdy sezení s ní přináší úžasné a okamžité výsledky, úlevu pro duši i tělo. Ale je i skvělou rádkyní, spřízněnou duší, vědomou mámou, která s respektem sdílí své cenné zkušenosti.“

Anna K., architektka, máma dvou dětí 

S Peťou jsem se poprvé setkala při kineziologickém sezení, které pro mě bylo velkým zážitkem. Dodnes nechápu, jakými „kouzly“ se jemnou metodou One brain dostala přes vzpomínku v dětství až do mého nitra. Peťa je neuvěřitelně vnímavý, upřímný i pečující člověk a velká odbornice. To se mi potvrdilo také při Montessori pobytu pro rodiče a děti, kde byla vždy ochotná naslouchat a poskytnou podporu nejen při řešení situací s mým synem. Formou kineziologických sezení doplňovaných on-line konzultacemi se stala mou skvělou průvodkyní na cestě sebepoznáním. Kromě jiného mi pomohla najít v životě sílu pomocí vlastní volby, za což jsem ji neskutečně vděčná.
Jana K., učitelka, mamka dvou kluků

Petra mi při sezeních dopřává čas. Netlačí na mě, nepodsouvá své názory nebo myšlenky. Naopak. Nechává mě mluvit, stíhá všechny mé oslí můstky, větvení, přeskakování a vrstvení příběhů. Citlivě a intuitivně umí vystihnout hlavní témata každého sezení a provede mě odblokem. Jejího přístupu si vážím a proto se vracím. Většinou volám, až když hoří. Teď jsem se však rozhodla využít nabídky balíčku více sezení pro konstantní práci na sobě. Těším se.
Klára Š., překladatelka, máma dvou synů

"Když jsem Petru poznala, kineziologii jsem již znala. Avšak sezení v její režii jsou celistvá v každém detailu, zasazená do života a propojená s každou osobností člověka. Jako průvodkyně je výjmečně lidská, snaží se emocionálně naladit na člověka a vcítit se do daného problému. Navštěvuji ji opakovaně a taky u ní byla i moje sedmiletá dcera. Moc nám oběma pomohla a za to ji děkujieme."
Alena K., projektová manažerka, máma syna a dcery

© Volbou k síle - Petra Novotná (2022)

Made with ‌

Easy Website Builder